اجرای رنگ جدول

اجرای رنگ جدول

رنگ ترافیکی دارای تنوعی خاص در محصولات هستند و رنگ جدولی یکی از این محصولات ویژه است. این محصول با فرمولاسیونی متفاوت تولید می شود تا برای رنگ آمیزی جداول شهری استفاده شود. اجرای رنگ جدولی فرآیندی تخصصی است که با استفاده از ماشین آلات مدرن و مکانیزه در ژیوان رخ می دهد. انواع رنگ های جدولی با ویژگی های ظاهری و خواص شیمیایی مختلف وجود دارند که مخاطبان با توجه به هزینه و این ویژگی نوع مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

جداول شهری مشخص کننده حریم خیابان هستند و نقش انکارناپذیری در ایمنی خیابان ها ایفا می کنند. استفاده از رنگ های زیبایی که خاصیت جلب توجه رانندگان را داشته باشند اهمیت بسیاری دارد. رنگ های ترافیکی بیش از آن که عاملی جهت زیباسازی فضای شهری باشند، عوامل برقرای امنیت جاده ها هستند. پس از زیباسازی و مشخص نمون مسیر های حرکت خوردو، سومین دلیل استفاده از رنگ مخصوص جدولی، حفاظت از جدول در برابر عوامل گوناگون است. محافظت از متریال جدول در برابر ترک و پوسیدگی با استفاده از اجرای رنگ جدولی بهترین راه است. در این مقاله سعی داریم به مبحث اجرای رنگ جدول بپردازیم. با ما در دیبا نقش  ژیوان همراه باشید.

برای خرید و مشاوره با 02691301612 ، 09125691578 ، 09100568307 تماس بگیرید.
شرکت دیبا نقش ژیوان

 

اجرای رنگ جدول با استفاده از روش های مدرن و سنتی

 • رنگ آمیزی جداول شهری با استفاده از دستگاه مخصوص: استفاده از ماشین آلات نوین و مدرنی که توسط نیروی انسانی کنترل می شوند به روز ترین شیوه رنگ آمیزی است. در این روش رنگ پس از ترکیب با اجزای دیگر در مخزن ماشین ویژه قرار می گیرد. پاشش پرفشار رنگ بر سطح سبب افزایش ضخامت و ماندگاری رنگ می شود. هم چنین استفاده از این روش می تواند پوشش دهی فوق العاده بهتری را سبب شود. کیفیت نهایی رنگ آمیزی ارتباط مستقیم با روش اجرای رنگ جدولی دارد. هر چه این روش بهتر باشد میزان چسبندگی رنگ به سطح نیز افزایش می یابد.
 • رنگ آمیزی جداول شهری با استفاده از قلم مو : استفاده از روش سنتی می تواند نتایج رضایت بخشی داشته باشد. اما توجه کنید که این روش ها برای مسافت های کوتاه و پروژه های این چنینی است. با استفاده از قلم مو نمی توان پوشش دهی مناسب و ضخامت لازم را حاصل نمود. این روش ها اصولا منسوخ شده اند مگر این که به دلیل شرایط خاصی نیاز به استفاده از آن ها باشد.
 • رنگ آمیزی با استفاده از غلطک: استفاده از غلطک در اجرای رنگ جدولی نیز معمول است و نتیجه مناسبی دارد. گرچه بهترین شیوه نیست اما در صورت نیاز می تواند نتیجه مناسبی را رقم بزند.

آماده نمودن سطح پیش از اجرای رنگ جدولی

پیش از آن که رنگ را آماده اجرا سازیم ابتدا باید سطح را آماده نمائیم. سطح جداول باید کاملا از هر گونه آلودگی پاک شوند. هیچ گونه چربی، جرم، شوره و گرد و غبار نباید بر روی سطح جدول قرار داشته باشد. در غیر این صورت روند اجرای رنگ جدولی با مشکل و عدم نتیجه مناسب روبرو خواهد شد. پیش از اجرا با استفاده از دستگاه آب پرفشار و یا فشار هوا، اقدام به تمیز نمودن جداول می کنیم.

هم چنین باید اجازه دهیم تا رطوبت نیز از سطح پاک شود. وجود رطوبت می تواند بر روی زیبایی رنگ جدولی تاثیرات منفی داشته باشد. اگر یک پروژه بازسازی رنگ جدولی را در دست داریم بسیار ضروری است که رنگ قدیمی را کاملا پاک کنیم. سطح رنگ پیشین باید به روش هایی مانند استفاده از تینر و یا شوینده های مناسب پاک شود. به این صورت سطح برای اعمال رنگ تازه کاملا آماده خواهد بود.

ویژگی های رنگ جدول ژیوان

 1. زیبایی و تنوع در رنگ
 2. دارای پوشش دهی کامل
 3. محافظت از سطح جدول در برابر شرایط جوی و عوامل آسیب رسان
 4. مقاوم در برابر نور خورشید و اشعه های فرابنفش
 5. ضد آب و قابلیت شستشو
 6. دارای خاصیت تنفس پذیری
 7. استفاده از فناوری نوین در تولید
 8. مناسب برای پر کردن سطح
 9. مقاوم در برابر سایش و ضربه
 10. مناسب برای انواع شرایط جوی و مقاوم در برابر عوامل محیطی

اجرای رنگ جدولی ژیوان

دیبا نقش ژیوان، کمپانی تولید و اجرای انواع رنگ ترافیکی، رنگ جدولی و رنگ های ساختمانی در سراسر ایران است. استفاده از دستگاه های مدرن و مکانیزه و بهره گیری از دانش تیم مهندسی ما را قدرتمند ساخته است. هم چنین موفقیت های بی شمار در پروژه های اجرای رنگ ترافیکی را مرهون تلاش و تجربه نیروی کار ماهر خود هستیم. تولید رنگ ترافیکی در کیفیتی استثنائی و ماندگاری باور نکردنی را در دیبا نقش ژیوان شاهد خواهید بود. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها جهت سفارش با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.