رنگ ترافیکی ممتاز

رنگ ترافیکی ممتاز

رنگ ترافیکی در بستر جاده ها نقش می بندند تا راهی برای انتقال مفاهیم پایه ی رانندگی به رانندگان باشند. متریال رنگ، محصولی شیمیایی است که به طور ویژه برای ترسیم خط کشی ها و نماد های افقی تولید می شود. آنچه در این میان اهمیت بسیاری دارد، کیفیت رنگ ترافیکی است. رنگ ترافیکی ممتاز ژیوان، از برترین تولیدات رنگ ترافیکی در سراسر ایران است. پارامترهایی که رنگ ترافیکی صنعتی ژیوان را بر دیگر انواع رنگ ها برتری می بخشد، مرغوبیت استثنائی این محصولات است. شاید یکی از بزرگ ترین دلایلی که ژیوان را تولید کننده ی رنگ ترافیکی درجه یک می دانیم، تنوع بالای محصولات رنگ و عوامل ترکیب شونده با آن است.

تیم مهندسان دیبا نقش ژیوان، اولویت تولید را بر استفاده از خاص ترین فرمولاسیون های شیمیایی در تولید انواع محصولات می دانند. رنگ ترافیکی ممتاز ژیوان، مناسب برای انواع محیط جغرافیایی و شرایط آب و هوایی گوناگون است که با حفظ درخشش و کیفیت خود، سهمی در حفظ امنیت راه ها نیز ایفا می کند. خط تولید نوین ژیوان با استفاده از دستگاه های به روز، و تیم اجرای ماهر با استفاده از ماشین آلات صنعتی آماده ی ارائه ی خدمات رنگ ترافیکی به شما عزیزان هستند. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا مهم ترین ویژگی های یک رنگ ترافیکی ممتاز را بررسی کنیم.

 

برای خرید و مشاوره با 02691301612 ، 09125691578 ، 09100568307 تماس بگیرید.
شرکت دیبا نقش ژیوان

مهم ترین ویژگی های رنگ ترافیکی ممتاز چیست؟

 1. مقاومت در برابر نور خورشید

نور خورشید دارای اشعه های ماورای بنفش است که کاملا مخرب و آسیب رسان هستند. رنگ ترافیکی ژیوان، در برابر نور کاملا مقاوم بوده و دچار ترک خوردگی  و پوسیدگی نخواهد شد.

 1. مقاومت مکانیکی

یکی از عوامل مهمی که سبب تخریب رنگ ترافیکی می شود تردد بالا و فشار مکانیکی است. رنگ ترافیکی ممتاز، رنگی با مقاومت بالا در برابر فشار و تردد بالا است.

 1. مقاومت در برابر شرایط و تغییرات جوی

کاهش و افزایش دما طی فصل های مختلف می توانند به راحتی سبب تخریب رنگ ترافیکی باشند. البته نه رنگ ترافیکی ژیوان؛ چرا که مقاومت عالی در برابر شرایط جوی را داراست.

 1. مقاومت در برابر آب

بارش باران و رطوبت موجود در محیط نیز از دیگر عوالی هستند که رنگ ترافیکی باید در برابر آن ها مقاوم باشد.

 1. کیفیت و وضوح دید

رنگ ترافیکی در جاده ها مهم ترین مانع در ایجاد اشتباهات رانندگی است. به ویژه در شب و در روز های بارانی باید میزان شفافیت و وضوح رنگ به قدری باشد که به چشم راننده برسد. رنگ ترافیکی ممتاز دیبا نقش ژیوان بازتاب نور را به زیباترین شکل ممکن انجام می دهد.

از دیگر ویژگی های رنگ ترافیکی مناسب و عالی می توان به ؛ چسبندگی کافی، دانه بندی مناسب و مقاومت سایشی بالا اشاره نمود.

شرکت تولید کننده رنگ ترافیکی ممتاز

دیبانقش ژیوان به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان و اجراکنندگان رنگ های ترافیکی در تنوعی گسترده و کیفیتی بی نظیر است. اما مهم ترین ویژگی های ما چیست؟

 • تعرفه های بسیار مناسب محصولات و اجرا
 • تیم ماهر و متخصص در بخش اجرای رنگ های ترافیکی
 • استفاده از ماشین آلات صنعتی ویژه برای اجرای رنگ ترافیکی
 • تنوع گسترده ی محصولات ترافیکی و تجهیزات ترافیکی
 • تیم مهندسی فوق العاده با انرژی که پتانسیل های تولید را به نهایت کیفیت رسانده اند
 • استفاده از برترین سیستم و فرمولاسیون شیمیایی

محصولات ترافیکی:

محصولات ترافیکی شامل رنگ های ترافیکی در تنوعی بالا می شوند. برای نمونه رنگ ترافیکی گرم، رنگ ترافیکی سرد و رنگ ترافیکی چند جزئی. هر یک از محصولات ترافیکی با ویژگی های منحصر خود قابلیت های خاصی را ارائه می دهند. برای نمونه برخی از آن ها مناسب برای استفاده در محیطی با آب و هوای خاصی هستند. برخی مناسب برای اجرای نماد های ترافیکی و برخی مناسب برای خط کشی بزرگراه ها هستند. رنگ ترافیکی ممتاز ژیوان با تنوع رنگی عالی و کیفیت استثنائی در تولید و اجرا ارائه می شود. ژیوان، با شیوه های مدرن در تولید و اجرای رنگ ترافیکی همه ی آن چیزی است که به آن نیاز خواهید داشت.

انواع روش های اجرای رنگ های ترافیکی

روش مناسب در هر پروژه ای با توجه به حجم و ویژگی های آن تعیین می شود. مهم ترین روش های اجرای رنگ ترافیکی:

 1. اجرای رنگ ترافیکی به روش های سنتی و دستی با استفاده از قلم مو و غلطک
 2. اجرای رنگ ترافیکی به روش اسپری
 3. اجرای رنگ ترافیکی به روش اسکرید
 4. اجرای رنگ ترافیکی به روش اکستروژن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.