رنگ ترافیکی سه جزئی
_

رنگ ترافیکی 2 جزئی چیست؟

این رنگ از ترکیب 3 جزء مختلف ایجاد می شود.

رنگ ترافیکی از گونه رنگ های صنعتی هستند و موارد کاربرد آنان بسیار وسیع است. توسعه راه ها و زیباسازی شهری سبب شده اند که ترسیم علائم افقی و خط کشی های مربوط به رانندگی مهم شناخته شوند. از این رو است که  صنایع رنگ دست به تولید  رنگ های صنعتی و ویژه ای برای این منظور زده اند. یکی از بهترین انواع رنگ های ترافیکی رنگ 2 جزئی است که با کیفیت عالی در دیبا نقش ژیوان تولید می شود.

کاربرد های رنگ 2 جزئی بسیار فراوان است که با ویژگی های خاص خود تبدیل به یکی از برترین رنگهای صنعتی شده است. اما کیفیت تولید و رعایت استاندارد های داخلی و بین المللی نکته هایی هستند که رنگ ترافیکی 2 جزئی ژیوان را متفاومت می کنند.

_

رنگ ترافیکی 2 جزئی

این رنگ یکی از انواع رنگ های ترافیکی سرد محسوب می شود. ما در دیبا نقش ژیوان تجهیزات نوینی برای تولید رنگ های صنعتی به کار گرفته ایم. رنگ های دو جزئی بسیار مناسب برای خط کشی های ممتد و البته منقطع در سطوح مختلفی هستند. این رنگ ها به داشتن مقاومت های فرسایشی عالی مشهورند. این رنگ خاص قابلیتی خاص را ارائه می دهد و آن اجرا به وسیله اسپری و انواع ماشین آلات پاشش رنگ است. رنگ 2 جزئی ژیوان قابلیت اجرا در ضخامت های بالا و استفاده به عنوان هشدار دهنده را دارد.

رنگ ترافیکی دو جزئی

مهم ترین خصوصیات رنگ 2 جزئی ترافیکی

ماندگاری و طول عمر عالی

بازتاب مناسب نور در شب

خشک شوندگی سریع

مقاومت در برابر رطوبت و هوای نامساعد

مقاومت سایشی بالا

مقاومت در برابر فشار مکانیکی و تردد خودرو

پوشش دهی بسیار مناسب

دارای انعطاف عالی و چسبندگی مناسب