رنگ ترافیکی سه جزئی
_

رنگ تک جزئی چیست؟

رنگ های صنعتی امروزه تبدیل به یکی از تولیدات مهم و البته ضروری در میان انواع رنگ ها شده اند. رنگ های ترافیکی به دسته ای از رنگ های صنعتی گفته می شود که برای ترسیم خط کشی ها و  علائم افقی و ترافیکی بر روی جاده ها استفاده می شوند. این رنگ ها را در خیابان های شهر دیده اید که به زیبایی اجرا شده اند و چهره سرد و یکنواخت خیابان را تغییر داده اند. زیبایی این رنگ ها می توانند آسفالت های تیره و نه چندان زیبا را تبدیل به یک بستر مناسب برای اجرای نماد های رانندگی کنند. رنگ تک جزئی یکی از انواع رنگ ترافیکی هستند که به شدت مورد توجه قرار گرفته اند. رنگ های ترافیکی تک جرئی و یا دیگر انواع رنگ های ترافیکی تنها به دلیل زیباسازی مورد استفاده  نیستند.

دیبا نقش ژیوان هدف ما رضایت و خشنودی مشتریان عزیز پس از استفاده از رنگ های صنعتی و غیره است. سعیی داریم تجهیزات مدرن را از جای جای جهان به ایران عزیز بیاوریم و به کمک مهندسان توانمد خود اقدام به تولید و ارائه مرغوب ترین محصولات کنیم. اگر قصد خرید رنگ های ترافیکی تک جزئی را دارید با ما تماس بگیرید.

_

رنگ ترافیکی تک جزئی

این رنگ ها در انواع رنگ های تک جزئی سرد و رنگ های تک جزئی گرم تولید می شوند. این نوع از رنگ ها تنها از یک جزء تشکیل شده اند. رنگ های ترافیکی ممکن است 2 یا چند جزئی نیز باشند. اما رنگ های تک جزئی در قوطی به صورت تک هستند. این رنگ ها بر پایه حلال های گوناگونی از جمله رزین های آلکیدی، آکریلیک و کلروکائو چو رقیق می شوند. برخی از رنگ ها نیز بر پایه آب رقیق می شوند که از گونه دوستدار طبیعت هستند و ضرری برای محیط زیست ندارند.

رنگ ترافیکی دو جزئی

ویژگی های رنگ ترافیکی تک جزئی

قابلیت بازسازی و ترمیم

ترک بر نداشتن

مقاومت در برابر مواد روغنی

مقاومت در برابر مواد شیمیایی

مقاومت بالا در برابر فشار مکانیکی و تردد خودرو

مقاومت سایشی

مقاومت نسبت به اشعه های خورشید

مقاومت حرارتی