فروش رنگ ترافیکی تهران

فروش رنگ ترافیکی تهران - رنگ ترافیکی - اجرای رنگ ترافیکی - مجری رنگ ترافیکی - مجری رنگ ترافیکی در کرج - رنگ ترافیکی در تهران - ژیوان


فروش رنگ ترافیکی در تهران

دیبا نقش ژیوان، کمپانی تولید، اجرا و نظارت بر پروژه های رنگ ترافیکی در سراسر تهران، با تجهیرات به روز اروپایی در خدمت شما عزیزان است. فروش رنگ ترافیکی در تهران و اجرای رنگ ترافیکی به وسیله تیم متخصص و ماهر ژیوان همواره با تکیه بر استاندار های داخلی انجام می شود. دیبا نقش ژیوان ارائه دهنده طیفی گسترده از انواع رنگ های ترافیکی از جمله رنگ ترافیکی تک جزئی، دو جزئی، چند جزئی، رنگ ترافیکی گرم و سرد، انواع حلال و پرایمر و تجهیزات ترافیکی است.

تولیدات رنگ های صنعتی ترافیکی بر طبق اصول بین المللی و با استاندار های نوین به وسیله دستگاه های پیشرفته می باشد. فروش رنگ ترافیکی در تهران با کیفیتی استثنائی و ماندگاری باور نکردنی، یکی از افتخارات ما در ژیوان است. رنگ های ترافیکی با تکیه بر دانش روز و مواد اولیه مرغوب در دستگاه هایی تولید می شود که کمتر کمپانی ایرانی آن ها را در اختیار دارد. هم چنین نیروی ماهر و با تجربه ما در بخش اجرای رنگ ترافیکی پس از دهه ها تلاش امروز به جایگاهی شایسته رسیده اند. تیم اجرای ژیوان با استفاده از ابزار مکانیزم و ماشین آلات مدرن ترافیکی به اجرای پروژه های بسیاری در سرتاسر تهران پرداخته است. تا انتهای این مقاله ما را در ژیوان همراهی کنید.

 

برای خرید و مشاوره با 02691301612 ، 09125691578 ، 09100568307 تماس بگیرید.
شرکت دیبا نقش ژیوان

فروش رنگ ترافیکی در تهران

ژیوان تولید کننده و فروشنده ای حرفه ای در زمینه رنگ های ترافیکی است. این نکته را می توان از موفقیت تیم تخصصی ژیوان در پروژه ها و نمونه کار های متعدد متوجه شد. یکی از بزرگ ترین مصرف کنندگان رنگ های ترافیکی و تجهیزات ترافیکی در ایران، با توجه به افزایش حجم شهر سازی و ایجاد راه ها، تهران است. پایتخت زیبای ایران در حال گسترش و رشد است و میزان ساخت و ساز جاده ها و خیابان ها روز به روز در حال افزایش است.

هم چنین یکی از نقاطی که پروژه های بازسازی و بروزرسانی بسیاری را در خود گنجانده است نیز تهران است. ما تلاش داریم تا به نحوی سهم خود را در پروژه های زیبا سازی و ایمن سازی این شهر به انجام رسانیم. به این ترتیب یکی از ایستگاه های جذاب ما برای ارائه خدماتی فوق تخصصی و فوق حرفه ای فروش رنگ ترافیکی در تهران است. عزیزانی که نیاز به خرید انواع محصولات ترافیکی از جمله رنگ و تجهیزات نوین دارند می توانند برای دریافت مشاوره رایگان با ما در ژیوان همراه باشند.

مهم ترین ویژگی رنگ های ترافیکی ژیوان

 1. سرعت خشک شوندگی بسیار بالا
 2. مقاوم در برابر نور خورشید
 3. عدم تغییر ظاهر و تناژ رنگ
 4. عدم نفوذ آب
 5. مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی
 6. مقاوم در برابر شرایط جوی
 7. مقاوم در برابر تردد بالای خودرو
 8. مناسب برای اجرا بر روی سطوح گوناگون
 9. مقاوم در برابر فشار مکانیکی و ضربه
 10. شفافیت و ظاهر بسیار زیبا

فروش رنگ ترافیکی در تهران به صورت تلفنی و اینترنتی

هم چنین شما عزیزان می توانید با تماس و دریافت مشاوره از مشاوران ما، اقدام به خرید رنگ ترافیکی به صورت غیر حضوری داشته باشید. خدمات ارسال و اجرای رنگ در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد. فروش اینترنتی رنگ ترافیکی برای عزیزانی که در تهران حضور دارند نیز قابل استفاده است. کافی است تا با مشاوران ژیوان تماس تلفنی داشته باشید و راهنمایی مورد نیاز را دریافت کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های رنگ ترافیکی دیبا نقش ژیوان با تمامی مزایایی که دارد هزینه بسیار مناسب است. برای اطلاع از لیست قیمت ها و جزئیات فروش رنگ ترافیکی در تهران می توانید همواره با ما در تماس باشید.

انواع رنگ های ترافیکی

 1. رنگ ترافیکی گرم، که به 3 گروه رنگ اپوکسی گرم، رنگ آلکیدی گرم و رنگ هیدروکربنی تقسیم می شود.
 2. رنگ ترافیکی سرد، که به 5 گروه رنگ سرد پلی اورتان 2 جزئی، رنگ سرد اپوکسی 2 جزئی، رنگ سرد اکریلیک 2 جزئی، رنگ سرد بر پایه رزین اکریلیک ترموپلاست و رنگ سرد بر پایه رزین کلروکائوچو تقسیم می شود.
 3. هم چنین سومین دسته را رنگ های ترافیکی چند جزئی تشکیل می دهند. این رنگ ها از واکنش گرمازای چند ماده مختلف ایجاد می شوند.

دیبا نقش ژیوان، برترین تولید کننده و فروشنده رنگ ترافیکی در پایتخت است که خدمات مدرن و محصولات نوین خود را برای شما عزیزان مهیا نموده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.