چسب چشم گربه ای یا چسب ترافیکی اپوکسی

چسب چشم گربه ای

تجهیزات ترافیکی و میخ های زردی که در خیابان ها هستند چگونه به زمین متصل می شوند؟ فشار مکانیکی بالا و آب و هوای نامساعدی مانند سیلاب آسیبی به این تجهیزات نمی زنند؟ تا به حال به علائم کنترل سرعت دقت کرده اید؟ برای اتصال علائم ترافیکی به زمین از چسب چشم گربه ای استفاده می شود. چسب های ویژه ای با خواص کاملا استثنائی وجود دارند تا از آسیب ندیدن این تجهیزات اطمینان داشته باشیم.

تردد بالای خودرو و مرغوبیت پایین چسب ها ممکن است دردسر ساز شوند. نظارت بر تمام این ها کار دشواری است. بنابراین چسب های چشم گربه ژیوان با کیفیت فوق العاده بالا تولید می شوند تا با خیال آسوده تجهیزات ترافیکی را در زمین نصب کنید. برای آشنایی کامل با خواص این چسب ها تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

چسب چشم گربه ای یا چسب ترافیکی اپوکسی

چسب چشم گربه ای ژیوان

دیبا نقش ژیوان، شرکت تولید انواع چسب ها به ویژه چسب های چشم گربه ای به طور حرفه ای است. این چسب ها با کیفیتی باور نکردنی در اختیار مشتریان قرار داده می شوند. اجزای این چسب که بر پایه ی رزین اپوکسی است از دو بخش تشکیل می شوند. بخش اول چسب و بخش دوم هاردنر (مایع قهوه ای که با ترکیب شدن سبب افزایش خواص مکانیکی می شود). چسب چشم گربه ای ژیوان مناسب برای سطوح بتنی، آسفالت و دیگر سطوح است. این چسب با نام چسب ترافیکی اپوکسی شناخته می شود.

چسب چشم گربه ای یا چسب ترافیکی اپوکسی

ویژگی های چسب ترافیکی اپوکسی

  • خواص مکانیکی منحصر به فردی که در این چسب وجود دارد سبب شگفتی استفاده کننده گان شده است.
  • مقاومت بسیار بالا نسبت به دما و رطوبت
  • زمان بسیار کوتاه خشک شدن چسب
  • چسبندگی عالی
  • دوام و ماندگاری بسیار بالا
  • مقاومت نسبت به شرایط بد آب و هوایی
  • مقاومت نسبت به ضربه
  • مقاومت نسبت به مواد شیمیایی

پیش از مصرف

پیش از استفاده حتما باید توجه کنید که زمان خشک شدن چسب بسیار سریع است. پس از ترکیب 2 جزء چسب در حدود 5  دقیقه زمان برای مصرف آن دارید. پیش از استفاده از چسب از دمای مناسب هوا و شرایط مناسب جوی اطمینان حاصل کنید. زمین باید از هر گونه آلاینده ی چرب و گرد و غبار پاک شود. زیر سازی مناسب اهمیت بسیار بالایی در استفاده از این چسب ها دارد. خاص مکانیکی این چسب که مهم تریم دلیل استفاده از آن است نیازمند تمیزی سطح زیرین است. بنابراین پس از اینکه چسب و هاردنر به خوبی مخلوط شدند، با کاردک مناسب چسب را بر روی سطح قرار دهید.

چسب چشم گربه ای یا چسب ترافیکی اپوکسی

 

دیبا نقش ژیوان، در تلاش است با ارائه ی کیفیتی استثنائی خدمات شایسته ای به شما عزیزان ارائه دهد. پس از مصرف و مشاهده ی مرغوبیت کالا حتما متوجه تفاوت چسب چشم گربه ای ژیوان خواهید شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.