دیبا نقش ژیوان

درباره دیبا نقش ژیوان

 

شرکت تولیدی رنگ ژیوان با بیش از 30 سال تجربه و ظرفیت تولید اسمی 4300 تن در سال با اختیار داشتن متخصین کار آزموده و مشاورین متعهد و آزمایشگاه مجهز رنگ و رزین پوشش های صنعتی به همراه واحد توسعه و تحقیقات، در زمینه تولید انواع پوشش های ضد خوردگی و انواع رنگ های ترافیکی می باشد. برای تماس کارشناسان ما با شما از طریق فرم میتوانید اطلاعات خود را ثبت کنید.

  • رضایت مشتری
  • بهترین کیفیت رنگ
  • اولین در کشور
  • واحد اجرا

خدمات ژیوان

شرکت تولید رنگ ژیوان براساس چهار استاندارد برای واحد تولید انواع رنگ های صنعتی و پوشش های اپوکسی، آلکیدی، رابر، اکریلیک، پلی اورتان و تینر های مربوط به رنگ های ترافیکی و ساختمانی را دارد

درباره ژیوان

دیبا نقش ژیوان
logo-mark-1

متخصص در رنگ ها

30 سال تجربه

92%

رنگ صنعتی

98%

اجرا رنگ ترافیکی

100%

رنگ های ترافیکی

85%

رنگ ساختمانی

درباره ژیوان

شرکت دیبا نقش ژیوان، برترین تولید کننده و فروشنده رنگ ترافیکی در پایتخت است که خدمات مدرن و محصولات نوین خود را برای شما عزیزان مهیا نموده است. شرکت دیبا نقش ژیوان، در تلاش است با ارائه کیفیتی استثنائی خدمات شایسته ای به شما عزیزان ارائه دهد. هم چنین شما عزیزان می توانید با تماس و دریافت مشاوره از مشاوران ما، اقدام به خرید رنگ ترافیکی به صورت غیر حضوری داشته باشید. خدمات ارسال و اجرای رنگ در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد. فروش اینترنتی رنگ ترافیکی برای عزیزانی که در تهران حضور دارند نیز قابل استفاده است.

نحوه استفاده از رنگ ترافیکی