رنگ آمیزی هلی پد

رنگ آمیزی هلی پد

تولید رنگ صنعتی بر اساس کاربرد های ویژه ای که برای آن ها در نظر گرفته می شود، یکی از اصول نوین تولیدات شیمیایی است. امروز در ساختمان های مدرن، برج های اداری، تجاری و مسکونی هلی پد نصب می شود. حتما شما هم ساختمان های جذابی را که بر بام آن ها هلی پد نصب شده است را دیده اید. در این مقاله سعی داریم به رنگ آمیزی هلی پد بپردازیم. اصول خاصی برای رنگ آمیزی سطح هلی پد مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های مورد استفاده در این فرآیند در دیبا نقش ژیوان، با فرمولاسیونی خاص و منحصر تولید می شوند. ویژگی های مهمی برای این محصولات تعیین شده است.

رنگ آمیزی هلی پد

برای خرید و مشاوره با 02691301612 ، 09125691578 ، 09100568307 تماس بگیرید.
شرکت دیبا نقش ژیوان

 

برای نمونه رنگ مورد استفاده در رنگ آمیزی هلی پد باید وضوح و شفافیت کافی را دارا باشد تا توسط خلبان هلی کوپتر دیده شود. یک وجه در این نوع رنگ آمیزی کارایی آن است که باید استاندارد باشد و وجه دیگر آن، زیبایی خاصی است که از هلی پد انتظار می رود. امروز با استفاده از تکنولوژی مدرن و شیوه های نوین، در حال تولید رنگ هایی مناسب با چنین شرایط ویژه ای هستیم. تا انتهای این مقاله با ما در دیبا نقش ژیوان همراه باشید.

فرآیند رنگ آمیزی هلی پد

مهم ترین رنگ های مورد استفاده در این فعالیت قرمز، آبی، زرد و سفید هستند. درخشش این رنگ ها به میزانی است که انعکاس مناسبی را در چشم خلبان ایجاد می کند. هم چنین رنگ مناسب برای رنگ آمیزی سطح هلی پد مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل آسیب رسان محیطی دارند. ترمیم رنگ این قسمت می تواند سخت باشد بنابراین رنگ ویژه برای این کار، پوشش دهی فوق العاده بالایی خواهد داشت. اجرای طرح های ویژه ای چون کلمات و حروف خاصی که بر زیبایی آن بی افزاید هم اغلب صورت می گیرد.

زیبایی اجرای انواع رنگ و طرح به نسبت خواست و تمایل مخاطبان، به وسیله نیروی توانا و متخصص در این زمینه انجام می شود. متخصصان ما در دیبا نقش ژیوان، با استفاده از ابزار دقیق و متناسب با اجرای رنگ آمیزی هلی پد، همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. اگر قصد رنگ آمیزی هلی پد به صورت منحصر در زیبایی و ماندگاری را دارید، ژیوان انتظارات شما را برآورده خواهد ساخت. با مشاوران ما در تماس باشید.

ویژگی های رنگ مناسب 

رنگ آمیزی هلی پد

 • مقاومت بالا در برابر فشار هوا.
 • مقاومت در برابر تغییرات دمایی و کاهش و افزایش ناگهانی آن.
 • مقاومت در برابر آب باران و رطوبت هوا.
 • مقاومت در برابر اشعه های آسیب رسان خورشید و حرارت.
 • قابلیت ترمیم و بازسازی.
 • تنوع رنگی مناسب.
 • درخشش و شفافیت کافی رنگ.
 • انعکاس ایده آل نور.
 • سرعت خشک شوندگی بالا.
 • دوام و ماندگاری مناسب.
 • قابلیت اجرا به روش های مدرن و توسط ابزار های پیشرفته.

طراحی هلی پد بر ساختمان های مرتفع

اصولا هر ساختمانی که بیش از حدود 45 متر ارتفاع دارد باید بر بام هلی پد نصب کند. اما ساختمان هایی که ارتفاع کمتری هم دارند در صورتی که درخواست این کار را داشته باشند برایشان امکان پذیر است. برخی از ساختمان ها با توجه به فعالیت های خاص خود نیاز به طراحی هلی پد دارند. اما فرآیند رنگ آمیزی هلی پد کاملا مجزا است که به درخواست خود آن ها انجام می شود. اغلب سطح هلی پد را به طور کامل با یک رنگ خاص که نشانی از نمای ساختمان دارد رنگ می زنند. گاهی هم تنها به نوشتن حروف خاصی اکتفا می کنند.

این حرف اغلب (H)است که حرف نخست واژه هلی پد محسوب می شود . این شیوه رنگ آمیزی با توجه به تمایل مخاطب انجام می شود اما به هر حال قوانینی هم برای این فعالیت وجود دارد که  رنگ آمیزی سطح به اندازه کافی جلب توجه کند. همین رنگ آمیزی خاص سبب می شود که فرود بالگرد بر سطح به راحتی و بدون مشکل انجام شود. همانگونه که فرودگاه ها و مسیر باند را به صورت ویژه و استاندارد رنگ آمیزی و خط کشی می کنند، سطح هلی پد هم باید دارای نشانه های خاص خود باشد.

چگونه سطح هلی پد را رنگ می کنند؟

اصولا چنین فعالیتی کاملا تخصصی است و علاوه بر آن که نیاز به رنگ های منحصر با فرمولاسیون مناسب دارد، شیوه اجرای خاصی هم دارد. این فرآیند به نسبت نوع طرح و رنگ مورد استفاده می تواند متفاوت باشد. استفاده از دستگاه ها و ابزار مدرن به این منظور می تواند کاملا نتیجه ای متفاوت داشته باشد. تیم متخصصان و کارشناسان دیبا نقش ژیوان، تلاش نموده اند تا متریال رنگی درجه یک را با استفاده از برترین شیوه های تولیدی و منحصر ترین دستگاه ها مهیا کنند.

رنگ آمیزی هلی پد

مجریان مجرب و ماهر ما در بخش اجرا، پس از به پایان رساندن پروژه های بسیار در زمینه رنگ آمیزی هلی پد، امروز آماده ارائه خدمات ویژه به شما عزیزان هستند. سعی ما بر آن است تا ماندگاری و دوام پروژه ها بهترین قسمت کار ما باشد. به کار گیری استاندارد های داخلی و بین المللی، رنگ ویژه رنگ آمیزی هلی پد ژیوان را از متریال مشابه متمایز نموده است. جهت دریافت اطلاعات با مشاوران ما در تماس باشید.

دیبا نقش ژیوان

تولید و اجرای رنگ های ترافیکی، رنگ های صنعتی و انواع رنگ های مناسب برای رنگ آمیزی سطوح مختلف به سبک ژیوان در اختیار شما قرار خواهند گرفت. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت رنگ های صنعتی و رنگ های ترافیکی و اطلاعات دیگر با مشاوران ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.