قیمت رنگ جدولی

قیمت رنگ آمیزی جداول سطح شهر

رنگ جدولی از مهم ترین محصولات ترافیکی و یکی از پرکاربرد ترین نمونه های رنگ صنعتی محسوب می شود. رنگ های جدولی در تنوعی خاص برای استفاده در سطح شهر ها تولید می شوند. قیمت رنگ جدولی بر اساس هر کیلوگرم رنگ تعیین می شود. و مقدار نیاز به رنگ نیز بر اساس پوشش دهی هر کیلوگرم از رنگ مشخص می شود. رنگ جدولی انواع بسیاری دارد که هر یک دارای فرمولاسیون و ترکیبات خاص خود هستند.

برای نمونه ممکن است نوعی از رنگ های جدولی در هر کیلوگرم بین 4 تا 6 متر مکعب را پوشش دهند. بنابراین پس از آن که کارشناسان متخصص محیط را بررسی نمودند می توانند به یقین میزان مشخص را اعلام کنند. سپس قیمت رنگ جدولی بر اساس میزان بر حسب کیلوگرم مشخص می شود.

رنگ های جدولی در وهله نخست متریالی برای افزایش طول عمر بتن و مصالح جدول هستند. این رنگ از متریال به کار رفته در لایه زیرین مراقبت می کند. برای نمونه در برابر سایش، تغییر دما و حرارت مقاوم است که سبب افزایش ماندگاری بتن می شود. در این مقاله سعی داریم به قیمت رنگ جدولی بپردازیم؛ با ما در دیبا نقش ژیوان همراه باشید.

اهمیت رنگ جدولی چیست؟

لیست قیمت رنگ جدولی دیبا نقش ژیوان

رنگ جدولی در صنایع تولید رنگ ترافیکی با خاصیت های کاملا ویژه تولید می شود. این محصول نخست محافظ جدول و سپس عنصری برای زیباسازی شهری است. چهره شهر های امروزی با استفاده از جداول بی روح افسرده می نماید. استفاده از رنگ های زیبا و تنوع آن ها می تواند این چهره را تغییر دهد. قیمت رنگ جدولی پس از بررسی محیط جغرافیایی، دمای محیط و نحوه اجرای رنگ مشخص می شود.

چرا که با بررسی این عوامل نوع رنگ مورد نیاز مشخص می شود. سپس تعرفه به میان می آید. برای نمونه رنگ جدولی در انواع ظاهری مات، نیمه مات و براق تولید می شود. با توجه به استاندارد های بین الملی انواع رنگ جدول پایه آب نیز در حال گسترش هستند. این نوع از رنگ جدولی قیمت بالاتری از رنگ های رایج خواهد داشت.

اما برای اجرا نیاز به مواد شیمیایی ندارد و حافظ محیط زیست محسوب می شود. اهمیت رنگ جدولی در مشخص نمودن محدوده خیابان است که سبب افزایش ایمنی رانندگی خواهد شد. اغلب جداول داخل شهری را با رنگ های شفاف و واضح رنگ می کنند تا برای مخاطبان اعم از راننده و پیاده قابل دید باشد.

مهم ترین ویژگی رنگ جدولی چیست؟

رنگ جدولی ژیوان

1. مقاومت بالا در برابر آلودگی و نفوذ گرد و غبار

2. مقاومت در برابر نفوذ آب و مواد شیمیایی

3. مقاومت در برابر تغییر دما و عدم تغییر تناژ رنگ

4. ماندگاری مناسب

5. قدرت خشک شوندگی عالی

6. تنفس پذیر و منعطف

7. چسبندگی مناسب

8. تعرفه مناسب

9. دارای مقاومت در برابر اشعه های نور خورشید

10. قابلیت شستشو

11. قابلیت بازسازی و ترمیم

12. دید مناسب و وضوح کافی

مناسب ترین قیمت رنگ جدول بتنی

قیمت رنگ جدول

اگر تمایل به شنیدن تعرفه های باور نکردنی دارید، پیشنهاد ما به شما عزیزان دیبا نقش ژیوان است. با توجه به افزایش ساخت راه ها و گسترش ناگزیر شهر ها، میزان استفاده از رنگ ترافیکی نیز افزایش یافته است. شما عزیزان می توانید به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کنید.

طی این مشاوره قیمت دقیق رنگ جدولی و تمامی خدمات مربوطه به شما ارائه خواهد شد. در تیم متخصص دیبا نقش ژیوان، مهندسان جوان و نیروی ماهر را گرد هم آورده ایم تا نمایشی از اوج مرغوبیت و استاندارد را برای شما مهیا کنیم. با مراجعه به پروژه های ژیوان در آرشیو ما می توانید میزان کیفیت این محصولات را دریابید.

چرا دیبا نقش ژیوان؟

لیست قیمت رنگ جدولی ژی.ان

یکی از مهم ترین مسائل در تهیه رنگ ترافیکی، قیمت رنگ ترافیکی است. اما پیش از این موضوع آنچه برای ما در ژیوان اهمیت دارد، رضایت شما عزیزان است. استفاده از مدرن ترین شیوه های تولید، فرمولاسیون نوین، دستگاه های پیشرفته و ابزار های استاندارد، وجه تمایز ژیوان و دیگر تولید کنندگان است.

تیم فوق حرفه ای و با تجربه ما در بخش اجرای رنگ ترافیکی و به ویژه رنگ جدولی پس از انجام پروژه های بسیار امروز در جایگاهی ویژه قرار دارند. برای دریافت بهترین قیمت رنگ ترافیکی می توانید با ما در دیبا نقش ژیوان در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.