ضد زنگ اپوکسی دو جزئی

ضد زنگ

محافظت از فلزات در بسیاری از محیط های صنعتی و شیمیایی از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است. فلزات متریالی پرکاربرد در کارخانه جات و محیط های گسترده هستند. در شرایط آب و هوایی نامناسب و با سپری شدن زمان، زنگ زدگی فلزات عاملی طبیعی خواهد بود. ضد زنگ اپوکسی دو جزئی، محصولی برای محافظت از فلزات است که تولید می شود. اما این محصول دقیقا چیست؟ ضد زنگ اپوکسی 2 جزئی چه ویژگی هایی دارد و چرا استفاده می شود؟ بهترین و برترین تولید کننده ضد زنگ اپوکسی کدام شرکت است؟ از بزرگ ترین مصرف گنندگان این محافظ قدرتمند، صنایع شیمیایی و دریایی هستند.

تجهیزات و تاسیساتی که بر روی دریا شناور هستند نیاز به لایه ای محافظ در برابر نفوذ آب و رطوبت دارند. از مهم ترین عوامل استفاده از ضد زنگ اپوکسی دو جزئی در محافظت از فلزات، چسبندگی فوق العاده بالای این محصول است. اما کاربرد های بسیاری برای این محافظ فلزات تعریف شده اند. خصوصیات متفاوت این متریال و مقاومت بسیار بالای آن در برابر عوامل گوناگون سبب افزایش کاربرد آن شده اند. در این مقاله با ما در دیبا نقش ژیوان همراه باشید تا به بررسی ضد زنگ اپوکسی 2 جزئی بپردازیم.

برای خرید و مشاوره با 02691301612 ، 09125691578 ، 09100568307 تماس بگیرید.
شرکت دیبا نقش ژیوان

ضد زنگ اپوکسی دو جزئی چیست؟

این محصول نوعی رنگ پلیمری با خواص ضد زنگ و ضد خوردگی است. در درجه  نخست، بهترین محصولی که برای محافظت از سازه ها و تجهیزات فلزی مورد استفاده می گیرد ضد زنگ دو جزئی اپوکسی است. این محصول در فام رنگی طوسی و به شکل مات است. که با تینر ترکیب شده و سپس آماده اجرا خواهد بود. این نوع ضد زنگ قدرت مقاومتی بسیار بالا و بی نظیر در میان بسیاری از گونه های مشابه دارد. این محصول برای محافظت از انواع فلزات مانند آلومینیوم، روی و  قابل استفاده است. در صنایع تولیدات خودرو، کشتی، تجهیزات و ابزار فلزی هم کاربرد دارد. روش های استفاده از ضد زنگ اپوکسی 2 جزئی به وسیله برس، غلطک، اسپری معمولی و اسپری بدون هوا هستند.


زمان خشک شدن ضد رنگ 2 جزئی اپوکسی

در درمای 20 درجه سانتیگراد در حدود 45 دقیقه به صورت سطحی

در دمای 35 درجه سانتیگراد در حدود 25 دقیقه به صورت سطحی

در دمای 20 درجه سانتیگراد 7 روز زمان برای خشک شدن به صورت کامل

در دمای 35 درجه سانتی گراد 6 روز زمان برای خشک شدن به صورت کامل

مزایای این محصول چیست؟

 • محافظی درجه یک در برابر عوامل خورنده از متوسط تا شدید
 • محافظتی عالی در برابر رطوبت و آب
 • خشک شدن بسیار سریع
 • ماندگاری طولانی مدت
 • مناسب برای استفاده به عنوان نخستین لایه پوششی و محافظ در ابزار و سازه ها
 • مناسب برای محیط های نزدیک به دریا
 • مناسب برای محیط دارای آب و هوای مرطوب
 • قابلیت پوشش به وسیله پلی اورتان و اپوکسی
 • دارای اکسید آهن
 • مقاوم برای استفاده در انواع محیط های صنعتی و شیمیایی
 • مناسب برای لایه میانی و لایه نهائی

10 کاربرد اصلی ضد زنگ اپوکسی

 1. محافظت از سازه ها و تجهیزات فولادی
 2. محافظت از خط لوله
 3. محافظت از انواع مخازن فلزی
 4. محافظت از تجهیزات در محیط پتروشیمی
 5. پوشش دهی اسکله
 6. پوشش دهی بدنه کشتی
 7. پوشش دهی تجهیزات در آب و در اطراف آب
 8. قابل استفاده در محیط هایی با میزان خورندگی بسیار بالا
 9. مناسب برای سازه ها و تاسیسات غوطه ور در آب
 10. محافظت از سطوح تمام فلزی

ضد زنگ و آنچه باید بدانید

ما در تیم تخصصی دیبا نقش ژیوان با بهره گیری از شیوه های مدرن، مناسب ترین ترکیبات را برای تولید به کار می گیریم. برای نمونه استفاده از رزین اپوکسی، زینک، فسفات، اکسید آهن، کروم و نانو سبب ایجاد ترکیبی خاص از ضد زنگ 2 جزئی شده اند. توجه کنید که این محصول نباید به همراه رنگ های آلکیدی مورد استفاده قرار گیرد. سطح فلز را پیش از استفاده حتما به طور کامل باید سند بلاست نمود. این محصول بی نظیر با توجه به ویژگی های خاص خود به عنوان عایق در لایه اول، میانی و زیرین مورد استفاده است. هم چنین اگر پرکاربرد ترین و پرفروش ترین محصول ضد زنگ برای سطوح فلزی را بخواهید، ضد زنگ اپوکسی 2 جزئی در جایگاه نخست خواهد بود.

ضد زنگ اپوکسی در محیط های گوناگون

اگر از این محصول در محیطی با تابش مستقیم نور خورشید استفاده می شوند، حتما باید رنگ پلی اورتان به کار گرفته شود. این متریال برای پوشش دهی سازه هایی چون پل های بر روی آب و یا انواع پل های مناسب است. هم چنین اگر به محصولی برای محافظت از سوله ها نیاز دارید حتما این متریال شگفت انگیز را به کار گیرید.

ضد زنگ اپوکسی 2 جزئی با پیگمنت های ضد خوردگی خود محافظی پر قدرت و ماندگار است. در این محصول لازم است تا رزین پایه را با محصول اصلی ترکیب نمود تا آماده استفاده شود. این محصول در برابر حرارت تا 120 درجه سانتیگراد مقاومت دارد. هم چنین از مقاوم ترین محصولات در برابر عوامل مکانیکی و آسیب های شیمیایی است.

تیم فوق حرفه ای تولید ما در دیبا نقش ژیوان، سعی دارند محصولی بی نظیر در کیفیت و مرغوبیت را ارائه دهند. رضایت شما عزیزان سبب خشنودی ما خواهد بود. برای تهیه برترین ضد زنگ اپوکسی 2 جزئی با ما در دیبا نقش ژیوان تماس حاصل فرمائید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.