رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی

جوامع امروز به زبان های واحد و مشترکی به غیر زبان های رایج در میان انسان ها نیاز دارند.  تا به حال به برخی از انواع زبان های مفهومی که در جهان گسترده اند فکر کرده اید؟ تا به حال به رنگ ترافیکی که بر خیابان ها و جاده ها نقش بسته اند دقت کرده اید؟ علائمی که با رنگ ها زیبا از تصادفات جلوگیری می کنند و سبب زیبایی بیشتر هستند.

جهان نوین، اصول و شیوه های مدرن و متریال استاندارد را جایگزین شیوه های سنتی نموده است. رنگ ترافیکی، یکی از مهم ترین پارامتر های اجرای قوانین رانندگی در سطح شهر ها و کاهش حجم ترافیک است. فروش رنگ ترافیکی بر اساس نوع متریال مورد نیاز و شیوه اجرای آن در محیط صورت می گیرد. تنوع بالای محصولات رنگ ترافیکی و ویژگی هایی که هر یک ارائه می دهند یکی از ضروریات جوامع امروزی است.

 

اجرای رنگ ترافیکی

 

این محصول جهت اجرای خط کشی و ترسیم علائم ترافیکی بر سطح خیابان ها استفاده می شود. علائم ترافیکی، زبان واحد و مشترک تمام انسان ها در جهان است تا قوانین به شیوه ای مناسب و همه گانی اجرا شوند. القای مفاهیم و اصول برای افراد پیاده و خودرو ها به وسیله این علائم صورت می پذیرد.

برترین رنگ ترافیکی دارای ویژگی هاییی چون؛ سرعت خشک شوندگی مناسب، چسبندگی، انعطاف و ماندگاری مناسب است. هم چنین مقاومت در برابر عوامل آسیب رسانی چون آب باران، تردد، فشار مکانیکی و نور خورشید نیز از ارزش بالایی برخوردارند. قیمت رنگ ترافیکی نیز بر اساس نوع رنگ و حجم آن تعیین می شود. هم چنین اجرای رنگ ترافیکی با استفاده از برترین ماشین آلات و ابزار های مدرن و شیوه های متناسب با این ابزار انجام می شوند.

رنگ ترافیکی

زبان تابلوها، علامت ها، نشانه ها و رنگ ها امروز در میان کسانی که رانندگی می کنند واحد هستند. به رنگ های بسیاری که در جاده ها بر زمین نقش بسته اند توجه کرده اید؟ رنگ های قدرتمندی که نشانگر مفاهیم خاصی هستند و از قوانین پیروی می کنند. این رنگ های پر تراکم و پراکنده در تمام جهان را رنگ های ترافیکی می نامند. رنگ های ترافیکی با توجه گسترش فوق العاده بالای جاده های درون شهری و برون شهری عاملی مهم هستند.

برای خرید و مشاوره با 02691301612 ، 09125691578 ، 09100568307 تماس بگیرید.
شرکت دیبا نقش ژیوان

رنگ ترافیکی

این رنگ ها از انواع رنگ های صنعتی هستند. در انواع رنگ های سرد و گرم تولید می شوند. با توجه به نیاز مشتریان و بستری که مورد نظر است رنگ های کاربردی وجود دارند. این رنگ ها در شرکت دیبا نقش ژیوان با کیفیتی عالی و رعایت استاندارد های بین المللی و داخلی تولید و اجرا می گردند. در این مقاله قصد داریم به معرفی آن ها بپردازیم.

رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی، بر جاده ها حکم فرمایی می کنند!

تصور کنید جاده ها از رنگ های سفید و زرد و دیگر رنگ های زیبا خالی بمانند. فارغ از آن که سرد و بی روح هستند، این علامت ها با معنای خاص خود سبب کاهش تصادفات در جاده ها هستند. این رنگ ها نماد هایی در سرتاسر جهان برای حفظ امنیت رانندگی هستند. مفاهیم خاصی که این رنگ ها و علامت ها القا می کنند قوانین را یاد آور می شوند. خیابان ها راه های ارتباطی بزرگ و بی پایانی در جهان هستند که در هر ثانیه رو به گسترش دارند. پس اهمیت دارد که کیفیت و نوع این رنگ ها مناسب باشند.

رنگ ترافیکی

این رنگ ها در معرض آب و هوای نامساعد و آسیب های سایشی ناشی از عبور اتومبیل ها مقاومت بالایی دارند. حجم بالای تردد گاهی سبب تخریب و یا پاک شدن این رنگ ها می شوند. گاهی سیل ها و آلودگی های جوی و گاهی روغن ریزی خودرو ها پیش می آیند. رنگ های ترافیکی عواملی ضروری هستند و بازسازی آن ها به دلیل آن که خیابان ها در دست استفاده مردم هستند کار آسانی نیست. بنابراین کیفیت رنگ ترافیکی بسیار اهمیت دارد.

علائم افقی یا رنگهای ترافیکی

این علائم که راهنما و هدایت کننده رانندگان و عابران پیاده هستند در جهان به علائم افقی شهرت دارند. رنگ هایی که در این مورد استفاده می شوند از گونه رنگ صنعتی هستند. کاربرد های گوناگونی برای این رنگ ها تعریف شده اند. برای مثال:

 • علائم راهنمایی و رانندگی
 • تعیین حریم خیابان
 • نشانه گذاری
 • خط کشی و علامت گذاری پارکینگ ها و…
 • منع رفت و آمد
 • حفظ امنیت رانندگی
 • کاهش اشتباهات در هنگام رانندگی و پیدا کردن مسیر
 • و…..

رنگ ترافیکی

ترمیم رنگ ترافیکی

یکی از مهم ترین موارد استفاده از رنگ های ترافیکی، به جهت ترمیم و بازسازی خط کشی های پیشین در خیابان است. پس از گذشت مدتی ممکن است به دلیل عوامل جوی و تردد اتومبیل، رنگ ترافیکی دچار آسیب و ترک شود. بنابراین می توان این قسمت را ترمیم نمود. اما در مواردی خط کشی خیابان بسیار قدیمی است و تقریبا رنگ آن از بین رفته است. در این پروژه اغلب رنگ به جای مانده را از بین می برند و پس از آماده سازی جاده، رنگ تازه را اعمال می کنند.

 ترمیم رنگ ترافیکی پروژه بسیار مهمی است و باید از رنگی استفاده شود که سرعت خشک شوندگی و مقاومت آن در برابر عوامل موثر بالا باشد. برای آن که این قسمت از خیابان در سریع ترین زمان ممکن در دسترس قرار گیرد باید فرآیند اعمال رنگ با سرعت و دقت بسیاری انجام شود. کارشناسان اجرای رنگ ترافیکی دیبا نقش ژیوان، برای ارائه خدمات ترمیم و بازسازی رنگ ترافیکی با برترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان هستند.

رنگ ترفیکی ژیوان کرج

انتخاب رنگ ترافیکی

انتخاب نوع رنگ بستگی به شرایط محیطی و دمای هوا دارد. ماندگاری رنگ بر روی جاده ممکن است بین 6 ماه تا  3 سال ثابت باشد و این ماندگاری به عواملی بستگی دارد. برخی از این عوامل؛ کیفیت و نوع رنگ، استاندار ها و نوع اجرا، بستر اجرایی و البته آسیب های انسانی و محیطی هستند.

انواع رنگهای ترافیکی

عموما 4 دسته از رنگ های ترافیکی وجود دارند

 • رنگ های ترافیکی سرد، مهم ترین کاربرد رنگ ترافیکی سرد خط کشی منقطع و ممتد درخیابان های داخل و خارج از شهر است.
 1. رنگ سرد بر پایه آلکید
 2. رنگ سرد بر پایه رزین
 3. رگ سرد بر پایه رزین آکریلیک
 4. رنگ سرد بر پایه رزین کلرولکائوچو
 5. رنگ سرد بر پایه رزین آبی

رنگ ترافیکی

 • رنگ های ترافیکی گرم، خاصیت خشک شوندگی بسیار سریع در این نوع از رنگ های ترافیکی بارز است. به همین دلیل در خط کشی و نشانه گذاری اتوبان ها و بزرگراه ها و مسیر های اصلی پرتردد قابل استفاده هستند.
 1. رنگ اپوکسی گرم
 2. رنگ آلکیدی گرم
 3. رنگ هیدروکربنی گرم

رنگ ترافیکی

 • رنگ ترافیکی چند جزئی(2 و 3 جزئی)، چسبندگی بسیار بالا در بتن و آسفالت و مقاوت در برابر سایش، ویژگی های آن هستند. معمولا برای مسیر های پر رفت و آمد پیاده رو ها از این نوع رنگ استفاده میشود.

رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟

 • قابلیت شتشتو
 • قابلیت اجرا در ضخامت های گوناگون
 • تنوع رنگی
 • مقاومت نسبت به اشعه های uv
 • مقاومت نسبت به آلودگی های جوی و زمینی
 • مقاومت مکانیکی
 • مقاومت در برابر فرسایش و ضربه
 • مقاومت در برابر مواد شیمیایی و روغنی

رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی

برای حفاظت هر چه بیشتر از رنگ های ترافیکی بسیار اهمیت دارد که به چه روشی بر بستر جاده اجرا شوند. نظارت بر استاندارد ها و نحوه اجرای رنگ از اهمیت و دلایل ماندگاری هستند. نظارت بر روغن ریزی ماشین ها که سبب تخریب رنگ های جاده ای می شوند باید در درجه اهمیت قرار گیرند.

رنگ ترافیکی

عوامل بسیاری در هنگام اجرا ممکن است سبب کاهش عمر رنگ ترافیکی شوند. عدم مخلوط شدن مناسب و استفاده از مواد بی کیفیت در هنگام اجرا بسیار مضر خواهند بود. نیروی ماهر و متخصص از جمله عوامل مهم در این زمینه است. دیبا نقش ژیوان دارای ماهر ترین افراد و با تجربه ترین متخصصان اجرای رنگ ترافیکی است.

رنگ سفید ترافیکی

قیمت رنگ ترافیکی در کرج

صنعت تولید رنگ های صنعتی ترافیکی بسیار گسترده است و میزان تولیدات آن در انواع اشکال و کاربرد ها وجود دارند. رنگ ترافیکی از گونه  رنگ های مناسب برای خط کشی خیابان ها، بزرگراه ها، کوچه ها، استخر و پارکینگ است. که به همین نسبت که این رنگ در موارد بسیار خاصی به کار میرود به همین میزان هم کاربرد های خاصی دارد. رنگ ترافیکی فرمولاسیون متفاوتی از انواع رنگ هایی مانند رنگ ساختمان دارد.

به همین دلیل است که میتوان رنگ ترافیکی را در فضای بیرونی اجرا کرد. اما در میان طیف گسترده ای که از رنگهای ترافیکی بر سطح جاده ها دیده اید کدام رنگ بیشترین میزان به کارگیری را داشته است؟ رنگی در میان رنگهای ترافیکی هست که بتوان عنوان پر استفاده شده ترین رنگ را به آن داد؟ به نظر میرسد با یک بررسی کوچک در سطح شهر؛

در میان علائم افقی، حروف و خط کشی ها میشود به یک رنگ رسید. رنگ ترافیکی سفید را می توان به عنوان رنگی انتخاب نمود که در همه جا دیده میشود. رنگ سفید از فام های پرکاربرد در میان انواع رنگ ها است. این رنگ به دلایل بسیاری است که بسیار استفاده شده است.

رنگ سفید ترافیکیچرا رنگ ترافیکی سفید؟

 • وضوح کامل در روز
 • وضوح کامل و عالی در شب
 • وضوح مناسب در آب و هوای بارانی و نامسائد
 • رنگی جهانی و شناخته شده در حوزه خط کشی خیابان ها
 • رنگ سفید در بسیاری از توصیه نامه ها و قوانین کشور ها به عنوان رنگ مناسب در این زمینه انتخاب شده است.
 • رنگ سفید ترافیکی سهولت در اجرا و افزایش سرعت ترسیم را حاصل میشود
 • این رنگ کمتر از رنگ های دیگر مورد آسیب قرار میگیرد
 • رنگ سفید کنتراست مناسبی با سطح زمین دارد و موجب دید بهتر میشود.
 • با توجه به این که سطح اکثر خیابان ها آسفالت است و رنگ تیره و بی روحی دارد، این رنگ بسیار مناسب و روحبخش است.

رنگ سفید ترافیکی

کاربرد های رنگ ترافیکی سفید

 1. خط کشی طولی خیابان ها
 2. رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده
 3. رنگ آمیزی سطوح پر تردد
 4. رنگ آمیزی بزرگراه ها و آزادراه ها
 5. خط کشی و رنگ آمیزی سالن های ورزشی
 6. خط کشی و رنگ آمیزی پارکینگ ها
 7. رنگ آمیزی استخر

رنگ سفید ترافیکی

رنگ ترافیکی سفید باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

اصولا رنگهای ترافیکی در معرض اشعه های مخرب uv قرار دارند. رنگ ترافیکی سفید دقیقا به دلیل سفید بودن کمتر از دیگر رنگ ها تخریب می شود. مقاومت عالی این رنگ در برابر جذب آلودگی ها سبب شده تا به رنگی پر مخاطب تبدیل شود. رنگ سفید علاوه بر این که از نظر بینایی انسان به راحتی قابل تشخیص است نیز محبوب است.

سطح تیره خیابان نیاز به رنگی در بالاترین درجه روشنی قرار دارد. مفاهیم رانندگی باید به راحتی به رانندگان انتقال یابند تا موجب راهنمایی آن ها شود. پس اهمیت دارد که چه رنگی را انتخاب کنیم و به کار ببریم. رنگ سفید ترافیکی از پر مخاطب ترین و پر فروش ترین طیف های رنگی در جهان است. تصور کنید برای ترسیم علائم افقی از رنگ هایی مانند آبی، سبز یا قهوه ای استفاده کنیم. به یقین رانندگان نمی توانند آن ها را ببینند و تشخیص دهند.

رنگ سفید ترافیکی

رنگهای ترافیکی سفید ژیوان چگونه است؟

 • فرمولاسیون نو و الگوبرداری شده از تکنولوژی روز اروپا
 • مقاومت عالی در برابر پوسته شدن و کمرنگ شدن
 • مقاوم در برابر تردد و فشار
 • مقاوم در برابر سایش و تخریب
 • مقاوم در برابر آب و هوای نامساعد و نور خورشید
 • وضوح عالی و درخشندگی بی نظیر
 • زیبایی استثنائی
 • مناسب برای استفاده در انواع دما و آب و هوا
 • چسبندگی فوق العاده
 • انعطاف پذیری بینظیر

رنگ سفید ترافیکی

نحوه اجرای رنگ گرم ترافکی و  رنگ سرد ترافیکی

رنگ های ترافیکی امروز یکی از تولیدات گسترده صنایع رنگ هستندو البته در گسترش راه ها و شهرسازی نیز ضروری انگاشته می شوند. این رنگ ها از خانواده رنگ های صنعتی هستند و در وهله اول برای خط کشی حریم جاده ها، رنگ آمیزی و ترسیم علائم افقی و ترافیکی هستند. رنگهای ترافیکی علاوه بر تاثیر فوق العاد در زیباسازی شهر ها برای راهنمایی رانندگان و جلوگیری از اشتباهات رانندگی و ایجاد ترافیک های شهری بسیار کاربرد دارند.
امروزه بعد تازه ای از این ترسیمات شهری پا به عرصه گذاشته اند و با تنوع رنگی بسیار بالا و کیفیت بسیار خوبی ارائه می شوند. رنگ های ترافیکی انواع بسیاری دارند و گونه های مختلفی را شامل می شوند. در این میان در یک دسته بندی کلی آن ها را به رنگ های ترافیکی مناسب برای دمای مختلف بخش بندی می کنیم. امروزه شرکت های تولید کننده رنگ های صنعتی مسئولیت اجرای حرفه ای پروژه ها را نیز بر عهده دارند.

رنگ ترافیکی

انواع رنگ های ترافیکی

 1. رنگ سرد ترافیکی
 2. رنگ ترافیکی گرم

در یک تقسیم بندی کلی رنگ های ترافیکی به این 2 دسته تقسیم می شوند. نوع اول یعنی رنگ سرد ترافیکی را می توان در هر نوع دمایی اجرا کرد و اجزای آن را ترکیب نمود. زمانی که می گوئیم رنگ سرد به این معنی است که برای ترکیب رنگ با اجزای آن پیش از به کاربردن نیاز به دمای بالا برای این اختلاط نیست. اما رنگ گرم ترافیکی باید در دمای مشخصی ترکیب شود. و سپس بر روی سطح مورد نظر اجرا گردد.

رنگ ترافیکی

رنگهای ترافیکی باید چگونه باشند؟

 • کیفیت رنگ باید به گونه ای باشد که در طول شب نیز به چشم آید.
 • رنگ باید از درخشش کافی برخوردار باشد.
 • در هر زمانی قابلیت تشخیص و دیدن داشته باشد.
 • مقاومت بالا در برابر آسیب ها و عوامل طبیعی داشته باشد.
 • مقاومت در برابر تردد بالای خودرو و انسان

رنگ های سرد و گرم ترافیکی ژیوان

ویژگی های خاص رنگهای سرد و گرم ترافیکی ژیوان سبب علاقه مشتریان به استفاده از آنها در پروژه های بسیاری شده است. آنچه در دیبا نقش ژیوان در حال وقوع است، تمرکز بر استاندارد های داخلی و بین المللی بر پایه تجهیزات مدرن و فرمولاسیون تازه و خاص است. ما به حفظ حداکثری در سلامت محیط زیست می اندیشیم و مرغوبیت اصیل رنگ ها را مورد توجه قرار داده ایم. اجرای پروژه های ژیوان به دست توانمد نیروی مجرب و مهندسین ماهر صورت میگیرد. شما هم می توانید.

رنگ ترافیکی

ویژگی های خاص رنگ های سرد ترافیکی و گرم ترافیکی ژیوان

 1. سرعت خشک شوندگی فوق العاده بالا و مناسب برای پروژه های بازسازی و در دست استفاده.
 2. مقاومت عالی در برابر تغییرات آب و هوایی و فشار بادی.
 3. مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و نفوذ آب به رنگ.
 4. مقاومت در برابر نفوذ گرد و غبار، آلودگی و چربی ها.
 5. پوسته نشدن.
 6. عدم تغییر کیفیت رنگ.
 7. دانه بندی و فام رنگ بسیار عالی.
 8. مناسب برای بزرگراه ها و مسیر های پر تردد.

رنگ ترافیکی

روش اجرای رنگ های ترافیکی

 • اجرا به روش دستی: از روش های معمول و سنتی در ترسیم رنگهای ترافیکی اجرا به روش دستی است. در این روش های دستی از غلطک و کاردک و قلم مو استفاده می شود. اصولا این شیوه مناسب برای پروژه های بسیار کوتاه و غیر ضروری مانند رنگ آمیزی باغچه است. از این روش اعمال رنگ در پروژه های حساس و ترسیم علائم افقی در خیابان های سطح شهر ها استفاده نمی شود.
 • اسکرید: یکی از روش های بسیار خوب و مناسب اعمال رنگ به روش اسکرید است. در این روش قابلیت ترسیم در ضخامت های بسیار بالا نیز وجود دارد. در این سبک رنگ مخلوط مذاب بر سطح مورد نظر به طور یکنواخت اجرا می گردد. این روش بسیار سریع است و در دیبا نقش ژیوان به شکلی حرفه ای انجام می شود.

رنگ ترافیکی

 • اسپری: از پر مخاطب ترین روش های اعمال رنگ های ترافیکی اسپری است. این روش بسیار مناسب برای آزاد راه ها و بزرگراه ها و البته فضای داخل شهر است. در این روش با استفاده از ماشین آلات خاص و مناسب رنگ را بر روی آسفالت اسپری می کنند. ضخامت رنگ در این روش چندان نمی تواند بالا باشد.
 • اکستروژن: این سبک اعمال رنگ نیز بسیار مرسوم و مناسب است. در این روش با استفاده از ماشین آلات مخصوص بر روی زیر آیند هایی که باپرایمر پوشیده شده اند خطوط منقطع را اعمال می کنند. در این روش رنگ را پس از مخلوط کردن با اجزای آن در گرم کن هایی خاص حرارت می دهند تا مذاب شود.

رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی سرد

معمولا از آن برای خط کشی های ممتد و منقطع در فضای داخل و خارج شهر استفاده می شود. این رنگ برای انواع دما ها و خیابان ها مناسب است و کاربرد بسیاری دارد. رنگهای ترافیکی سرد با سرعت خشک شوندگی مناسب و انعطاف بسیار خاصی که دارند از رنگ های محبوب برای ترسیم علائم افقی و خط کشی حریم جاده ها هستند. ما در دیبا نقش ژیوان انواع رنگ های سرد ترافیکی را در بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهیم.انواع رنگهای سرد ترافیکی:

 • رنگ سرد بر پایه رزین آکریلیک دوجزئی
 • رنگ سرد بر پایه رزین کلروکائوچو
 • رنگ سرد بر پایه اپوکسی دوجزئی
 • رنگ سرد پلی یورتان دو جزئی
 • رنگ سرد بر پایه رزین های اکریلیک ترموپلاست

رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی گرم

این رنگ سرعت خشک شوندگی فوق العاه بالایی دارد و مناسب برای خط کشی آزاد راه ها و بزرگراه هایی است که در دست استفاده هستند. این رنگ مناسب برای مکان هایی است که تردد بسیار بالایی دارند و امکان مسدود کردن محدوده در مدت طولانی وجود ندارد. این رنگ مقاومت بسیار بالا و کیفیت فوق العاده خوبی را ارائه می دهد. انواع رنگهای ترافیکی گرم:

 • رنگ هیدروکربنی گرم
 • رنگ اپوکسی گرم
 • رنگ آلکیدی گرم

رنگ ترافیکی بتنی

گستره تولید رنگ های ترافیکی به نسبت محل استفاده و نوع استفاده متفاوت است. طی سالهای گذشته این صنعت به کلی دگرگون شده است و در سبک های گوناگون شاهد تولیدات ویژه رنگ های ترافیکی هستیم. اصولا رنگ ترافیکی رنگی با خصوصیت هایی مشخص برای استفاده در سطح شهر است. از این رنگ ها برای خط کشی و ترسیم بر خیابان ها استفاده میشود. این ترسیمات گاه نماد و نشانه هستند و گاه تنها خطوطی که البته همگی برای عابران و رانندگان حاوی مفاهیم هستند.

رنگ ترافیکی

این رنگ ها چهره بی روح شهر را تغییر می دهند و به رنگ تیره سطح زمین روح می بخشند. بنابراین در اولویت نخست شاهد انتقال مفاهیم و جلوگیری از اشتباهات رانندگی هستیم. اما در اولویت دوم بحث زیبا سازی شهر نیز مطرح میشود. هر دو بسیار مهم و اساسی هستند. در رابطه با تولید و اجرای رنگ های ترافیکی در میان قوانین راهنمایی و رانندگی نیز مواردی دیده میشود که باید رعایت شوند.

اما سطوحی که ممکن است بر روی آن ها رنگ آمیزی کنیم متفاوت هستند. یکی از آن ها بتن است و بسیار رایج و پر استفاده هم هست. حتما شما هم به خیابان ها و سطوح بتنی در سطح شهر ها برخورده اید. رنگ ترافیکی مناسب برای بتن نیز از انواع رنگ های ترافیکی است.

رنگ ترافیکی بتن چیست؟

در میان طیف رنگ های ترافیکی که هر یک مناسب برای استفاده در ویژگی خاصی هستند این رنگ نیز به چشم میخورد. اگر نیاز به خط کشی سطح بتنی دارید و مثلا پارکینگ، زمین بازی یا خیابان کوچه شما بتنی است حتما باید از رنگ ترافیکی بتنی استفاده کنید. کف سازی و بتن ریزی در کف سوله یا مکان های این چنینی نیز وجود دارند.

برای خط کشی و ترسیم علائم افقی در این مکان نیاز به رنگ ویژه ای دارید که رنگ ترافیکی بتن است. به یقین جداول بتنی در سطح شهر را دیده اید که رنگ شده اند. باید بدانید این رنگ مخصوصا برای بتن تولید می شود و درصد جذب آلودگی های محیط در این رنگ ها بسیار کاهش یافته است.

رنگ ترافیکی

ویژگی های رنگ ترافیکی بتن

 • پوشش مناسب سطح بتن و کاور کامل
 • مقاومت در برابر تردد بالای احتمالی
 • مقاومت در برابر تردد ماشین آلات سنگین و فشار مکانیکی بسیار بالا
 • مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی نامسائد
 • مقاومت در برابر جذب روغن و مواد شیمیایی
 • مقاومت در برابر اشعه های خورشید
 • سرعت خشک شوندگی بالا
 • انعطاف پذیری بسیار مناسب

ویژگی های رنگ ترافیکی بتن ژیوان

این رنگ ها بر پایه مواد اولیه گوناگونی طراحی و تولید می شوند. برای نمونه بر پایه رزین اکریلیک، ترموپلاست، کلروکائوچو  و وینیلی تولید میشوند. رنگهای ترافیکی به نسبت دما به 2 دسته کلی تقسیم میشوند که سرد و یا گرم هستند. این رنگ به سرعت خشک میشود و سرعت بسیار بالایی در این زمینه دارد. مقاومت بسیار عالی در برابر عوامل طبیعی مانند باران، طوفان و سیل نیز از ویژگی های عالی این رنگ است.

تکنولوژی تولید روز سبب ایجاد مرغوبیت استثنائی در رنگهای ترافیکی بتنی ژیوان گشته است. این رنگ کاملا مناسب و عالی برای استفاده در سطوحی است که با بتن پوشیده شده اند. در نهایت شاهد ظاهری یکپارچه و زیبا خواهید بود که مقاومت فیزیکی بالایی نیز دارد.

رنگ ترافیکی 

نحوه اجرا

رنگهای ترافیکی بتنی نیز قابلیت اجرا به انواع روش های سنتی و روش های مدرن را دارد. این رنگ را میتوان در ماشین آلات صنعتی و مخصوص رنگ آمیزی سطح زمین نیز به کار برد. که این روش اجرا با توجه به محل اجرا، وسعت اجرا و ویژگی های دمایی و آب و هوایی تعیین خواهد شد. متخصصان ما در دیبا نقش ژیوان به شما عزیزان مشاوره رایگان خواهند داد.

رنگ ترافیکی

شرکت دیبا نقش  ژیوان  با اولویت قرار دادن کیفیت و استاندارد های جهانی تلاش دارد بهترین محصولات را ارائه دهد. رنگ های ترافیکی شرکت دیبا نقش ژیوان اکنون بر بستر جاده ها نقش بسته اند و امتحان خود را پس داده اند. استفاده از تجهیزات مدرن و نوین سبب تولید رنگ هایی با کیفیت عالی شده اند.اگر به دنبال بالاترین سطح استاندارد ها هستید ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

رنگ ترافیکی

رنگ سفید ترافیکی

12 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *